Firma „Dorhan” Prace Budowlano-Remontowe świadczy usługi głównie na terenie miasta Grudziądza, ale przyjmujemy także zlecenia z najbliższej okolicy. Wszelkie prace prowadzone są z najwyższą starannością, dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Pracujemy terminowo, zachowując przy tym wysoką jakość usług przy konkurencyjnych cenach. Z naszych usług remontowo-budowlanych skorzystało wiele osób prywatnych, firm i instytucji. Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach związanych z remontami i wykańczaniem wnętrz. W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć również wszelkiego rodzaju prace i usługi związane z branżą budowlaną.

W naszej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, chętnie korzystając z tych najnowocześniejszych. Za każdym razem dobieramy je tak, aby sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, przy jednoczesnym przestrzeganiu wszystkich zasad i przepisów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej. Cechuje Nas indywidualne podejście do każdego klienta.


Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie i będziemy mieli przyjemność poznać Państwa przy okazji realizacji wspólnych kontraktów, czego Państwu i sobie życzymy.

Wszelkie prawa zastrzeżone